Dům na počkání

336x280-nocnikosilky8-1429533436.jpg

Myslíte si, že je nemožné bydlet ve vlastním během několika málo dní? Nemusíte si hned stavět vlastní dům, stačí mít jen vhodný pozemek a máte vyhráno. Mobilní dům se totiž stavět nemusí, stačí je jen přivézt a připojit.

Jak to celé funguje?
Nabízíme plně vybavené obytné mobilní domy http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/  http://mobilnidomy-az.cz/mobilni-dum/chalet-crgw47/ . Můžete je využívat jen jako letní chatu, nebo v nich i trvale bydlet. Od požadavků na komfort se pak samozřejmě odvíjí i jejich cena. Jednoduše si vyberete typ, který by se Vám líbil, přijedete si ho prohlédnout a pokud ho koupíte, během pár dní Vám jej dovezeme a ukotvíme na vybraném místě.

300x300-red.png

Jaké to má výhody?
Budete bydlet rychle a levně. Koupíte plně vybavený dům. Nemusíte platit dělníky na stavbě a ušetříte si tak nemalé peníze a především Vaše nervy.

Dům na počkání
4.5 (90%)2